Ogłoszenie

Obecne godziny treningow: 11.00 - 14.00

#16 2007-11-12 17:58:07

CzarnaWdowa

Lineage2

Skąd: CISZA....
Zarejestrowany: 2007-09-09
Posty: 113
Punktów :   

Re: Oj pasterzu

Marain skoro klan jak i osoby w nim ci nie odpowiadaja to jest taka opcja jak leave wiec moze zamiast obrazac wszystkich do okola skorzystaj z tej opcji


http://images30.fotosik.pl/80/5b0fdb44aa1b1679.jpg

Offline

 

#17 2007-11-12 18:01:16

EwAnia

Lineage2

Zarejestrowany: 2007-10-31
Posty: 16
Punktów :   

Re: Oj pasterzu

@Marain

Po pierwsze mnie nie nie przekonałeś.
Z tych kilku postów wynika dla mnie, że Ty i Kauri-Yoshou macie jakiś zadawniony zatarg. Ty go P(y)Knąłeś zza rogu czy tam krzaków - on postanowił cię przeczołgać na forum - wasza sprawa ale
po drugie klan to grupa grupa ludzi, który wspólnie chcą ze sobą grać. Kauri przestaje grać z takich czy innych względów - prowadzenie klanu obejmuje HunterKiller. Ty odchodzisz z klanu czyli dla mnie nie masz ochoty na grę z HunterKillerem, dagerem, Michasią, Drozdem, Anulą mną i innymi, których tu nie wymieniłem, a którzy nadal pozostają w klanie.
Po trzecie przywoływanie tu Emmy jest dość nietrafione bo ona dołączyła do klanu na expienie swojej suby czyli Shilen Elder - jej niby poszło o brak w CH buffa empower ale sama bardzo egoistycznie zapomniała, że takiego buffa sama może dawać czarodziejom grającym w klanie (Tobie). CH jest i bardzo dobrze, wiele klanów go nie posiada.
Ja osobiście nic do Ciebie nie mam i dobrze mi się z Tobą grało więc przestań stroić fochy i wracaj.
Tyle ode mnie  - dziękuję za uwagę

Pozdrawiam

Offline

 

#18 2007-11-12 18:01:31

Drozd

Lineage2

Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 201
Punktów :   

Re: Oj pasterzu

Skozystal z niej wczoraj.

Ostatnio edytowany przez Drozd (2007-11-12 18:36:21)

Offline

 

#19 2007-11-12 19:34:09

Huno

Lineage2

Zarejestrowany: 2007-08-27
Posty: 50
Punktów :   

Re: Oj pasterzu

*napina mięśnie lewicy odbijając kolejny cios wymierzony w Yosha i RoNH tarczą* Nie będziesz mi tu obrażać Kunziego!!!!! Nie wiem czy znam go lepiej niż ty, ale wiem że znam go na tyle dobrze żeby uznać go za przeciwieństwo szczura. To honorowy człowiek i gracz, a mówiąc źle o osobie, którą bardzo szanuje i lubię mówisz źle o mnie. Kunzi odchodzi? Dowiedziałem się o tym co prawda dopiero teraz... Ale szanuje jego decyzje, to jego(życie tu zbyt poważne stwierdzenie)decyzja, a odejście z serwera nie znaczy odejście od tego co stworzył. Marain...proponuje żebyś po prostu zamilkł, odejdź z honorem....a przynajmniej jego resztkami. Kunzi(nie Kauri,nie Yoshou, a dla mnie zawsze Kunzi) idziesz na Paradise...i daj tam wszystkim wycisk! Powodzenia przyjacielu:) Wara nędzne psy, które podbrzusze RoNH chcecie kąsać! Ja w bitwach różnych topór w krwi moczę, ale serce moje w RoNH, z Yoshem. *oddaje pokłon Rycerskiemu Kunziemu(chociaż wiking;D) i wychodzi z Karczmy*


Żyjmy po to, by zobaczyć co będzie dalej.
Potem, przy końcu życia zastanowimy się, czy było warto.
CANON VITA Huno
Tak, kotożerco, teraz przy bekaniu usłyszysz "Miał, Miał, MiaaaaaaaaaaaaaaŁ"

Offline

 

#20 2007-11-13 17:35:11

Michasia

Gość

Re: Oj pasterzu

Moim zdaniem najlepiej by bylo dla wszystkich gdyby doszlo do zgody.Wiele powiedziano,ale to tylko slowa w nerwacha czynem nikt nikomu nic zlego nie uczynil.Obaj jestescie dobrymi graczami i wzajemne gadanie glupot na swoi temat tylko denerwowanie drugiej strony i mobilizowanie do wymyslania kolejnej glupoty.Proponuje zgode,a jesli nie da rady to zawieszenie broni i zaprzestanie denerwowania sie wzajemnie.Mozecie nic nie pisac ponizej,ale przemyslcie ma propozycje.

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
fotowoltaika wrocław pojemnik na piasek i sól 250l