Ogłoszenie

Obecne godziny treningow: 11.00 - 14.00

#1 2007-12-09 08:19:51

Nevidius

Przyjeciel druzyny

Zarejestrowany: 2007-12-04
Posty: 1
Punktów :   

zal ...

Parę czynników przekonało mnie w jednej decyzji...odchodzę z klanu.może wydawać się wam to dziwne, że bylem 3-4 dni w klanie.Może teraz uzasadnią moją decyzję:
W sobotę 8 grudnia 07' było RB na BS.Ja mam 55lvl także ja tam zabardzo sobie nie pochodzę więc napisałem na party chacie żeby ktoś na mnie zaczekał.Czekam 3,4,5 min i zero jakiejkolwiek reakcji.....Zdeterminowany próbuje sam dojść pod RB.Niestety zaatakowało mnie stado nietoperzy.Akurat zobaczyłem kogoś z ally więc biegnę w jego stronę i piszę HELP !! był to SK z Damaskusem i Doomie, który zaczął uciekać .... to może pozostawię bez komentarza.
Następnym czynnikiem ,który przesądził o mojej decyzji jest sprawa forum.Tak, niestety forum.Zarejestrowałem sie na nim w ten dzień kiedy wszedłem do klanu i do dziś nie dostałem pozwolenia, żeby widzieć tematy dla osób z klanu....
W ten sam dzień co wszedłem do klanu, skończył się 7s i był BsM.Byłem nie zapisany więc pisałem na clan chacie kto by mi mógł zamienić duale u mammona.Po 10 min krzyczenia zero jakiejkolwiek reakcji .... to może też pozostawie bez komentarza.
Przedstawiłem wam czynniki które przesądziły o mojej decyzji.Fajni z was ludzie, ale moim zdaniem troszkę "brak zorganizowania".Może i dobrze się stało, że nic nikomu nie pożyczałem,nic mi z klanu nie daliście także jesteśmy na przysłowiowe "zero".
P.S:Piszę to tu ponieważ nie mam upoważnień, żeby patrzeć na tematy dla osób z klanu.

Pozdro dla RoNh. !!

Offline

 

#2 2007-12-09 08:28:05

Michasia

Gość

Re: zal ...

Mysle ze za wczesnie zadzialales,grupa poscigowa w klanie jest zbyt krotko razem aby sie juz zgrala.Przykro,ale to Twoja decyzja i nalezy ja uszanowac.

 

#3 2007-12-09 09:31:10

Buchasyn

Lineage2

5041666
Zarejestrowany: 2007-08-17
Posty: 76
Punktów :   

Re: zal ...

Kurcze chopie no odchodzisz z klanu a ja dla Ciebie mam recke na BW Helmet. No trudno moze jakos w grze sie dogadamy.

Offline

 

#4 2007-12-09 11:38:47

Drozd

Lineage2

Zarejestrowany: 2007-08-16
Posty: 201
Punktów :   

Re: zal ...

Nevidius,nie znajadziesz nic ciekawego wracaj i dzialaj tak aby sie dobrze krecilo w klanie i abys byl zadowolony.Skontaktuj sie z Buhasyn vel Sinthal ( interesujaca Cie recka).Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://bialawstazkagdynia.pl pokoje w Rowach